Thanks


Thanks a lot to my dear cousins Nicole and Asia for translating many my posts for me. I couldn't do this so precisely without u! :)

I also want to thank everyone, who took the photos of me on this blog: especially Daria, Kasia and my Mum. Let's not forget about Achim too, because he lent his beautiful handwriting to the title in the banner of the poster. I appreciate all that you've done for me :))


czwartek, 10 października 2013

Magic hairstyle


                  Mimo, iż na co dzień jestem zwolenniczką długich, rozpuszczonych włosów i są one moim swego rodzaju znakiem rozpoznawczym, od czasu do czasu lubię poeksperymentować i pokazać się w nieco innym wydaniu :) Z wykonaniem części fryzur swobodnie daję sobie radę sama, są jednak takie, które do dziś pozostają dla mnie czarną magią, zwłaszcza, jeśli przyszłoby mi uczesać je samodzielnie na swoich włosach :) Na szczęście mam Darię - mojego bezkonkurencyjnego mistrza, dla którego nie ma trudnych uczesań :) Wystarczy stylizacja, zamysł i odrobina cierpliwości. I zawsze efekt jest taki, jaki był zamierzony, co według Darii jest zresztą trochę nudne, bo nie ma ona żadnego elementu zaskoczenia, gdy skończy swoją pracę ;))

Fryzura z dzisiejszego posta, wbrew pozorom, powstała bardzo spontanicznie, gdyż nie była inspirowana żadnym pomysłem - czy to z Internetu, czy telewizji :) Niemniej jednak byłam pełna podziwu, gdy po krótkiej chwili wstałam z fotela i zobaczyłam efekt końcowy, a zwłaszcza splot widoczny z tyłu, który będziecie mogli zobaczyć na kilku poniższych zdjęciach. Do tego wszystkiego wybrałam lekką, dziewczęcą stylizację, która idealnie sprawdziła się jakiś czas temu podczas chłodniejszych, ale jeszcze nie typowo jesiennych dni :) Mam nadzieję, że okazja do założenia tego typu ubrań jeszcze się w najbliższym czasie nadarzy, bo pomimo, iż uważam, że jesień jest bogata w liczne możliwości wykorzystania w kreatywny sposób swojej garderoby, to jednak bardzo szybko brakuje mi słońca, do tego zamarzam i to DOSŁOWNIE :D, gdyż należę do grona osób wyjątkowo ciepłolubnych :) Dlatego też nie spieszy mi się do srogiego oblicza jesieni, a już tym bardziej pierwszych śladów zimy. Pozostało żyć nadzieją, że w tym roku będziemy mieli prawdziwą piękną polską złotą jesień, a jeśli rzeczywiście tak będzie - to z pewnością mój blog bardzo na tym skorzysta, bo przyrzekam, że nie zaprzepaszczę tej okazji i pokażę wówczas wszystkie zaplanowane w ostatnim czasie stylizacje, jak i ładne miejsca, które na co dzień mnie otaczają, a które - jak ostatnio stwierdziłam, za mało od jakiegoś czasu doceniałam :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        I really like when my long natural hair is loose around my shoulders and I wear it in this way very often, so it's very typical for me. Anyway sometimes I want to change something and show my different image :) Usually I don't have a problem when I do my hair, but I know some kind of hairstyles that kind of hairstyles that are still a big mystery for me because I don't know how I should do them on my hair without somebody's help. Anyway I'm really happy, because I don't have to care about that - I have my friend Daria, who prepared my hair to photos many times and is still my the greatest master of this job ;) What we only need is a good set, concept and some patience. The effect is always the same as we imagined. Daria says it's quite boring, because she always knows how the finished result will look. It has never suprised her yet ;)

However I can suprise you, because I'm sure you don't expect that hairstyle from this post was very spontaneous and wasn't inspired ideas from the Internet or Television. I have to tell you I was really shocked when I saw how fantastic of a job my friend could create in such a short time. I fell in love when I noticed how amazing the back of my head looked. On photos, which I added under the text, you may see this, so I hope you like it too :) This hairstyle I matched with a light and girlish outfit, which was ideal for weather at his time. It was a bit colder, but not quite autumnal. I liked it, because I really afraid about low temperatures. I hate them with all my heart and I always feel very angry when the sun stops shining, days become longer and I freeze because of cold. I dream about a real polish, gold autumn and I promise that when I get it, I will show you everything that I planned on my blog. Every interesting set and every amazing place, which I haven't appreciated for a long time and really regret it now.fot. Daria Puhacz
BLAZER / marynarka - H&M
PANTS / getry - Bershka
BLOUSE / bluzka - DENIM CO
BAG / torba- Mohito
WATCH / zegarek - River Island
BOW / kokarda - Vintage
JEWELRY / biżuteria - Lilou

1 komentarz:

  1. Akurat ta fryzura jest extremalnie prosta Aduś :)
    PS Do poniedziałku po południu jestem w M-czu!

    OdpowiedzUsuń