Thanks


Thanks a lot to my dear cousins Nicole and Asia for translating many my posts for me. I couldn't do this so precisely without u! :)

I also want to thank everyone, who took the photos of me on this blog: especially Daria, Kasia and my Mum. Let's not forget about Achim too, because he lent his beautiful handwriting to the title in the banner of the poster. I appreciate all that you've done for me :))


niedziela, 12 lipca 2015

Black & white


             
                Mówi się, że nieważne z jak wielkim sukcesem się zaczyna, niekiedy bardziej spektakularne okazują się powroty. Szczerze i skromnie mówiąc, tego własnie sobie na tym blogu życzę :) Wiele złamanych obietnic za mną, ale przede mną tym razem coś, co mam nadzieję zatrzyma mnie tu na stałe, a mianowicie - MOTYWACJA ! Z Waszą pomocą, zainteresowaniem i udzielaniem się ma szansę się to udać - pomimo mojej tendencji do odkładania wszystkiego na później :) 

Cóż... za nami półtorej roku rozłąki. W międzyczasie wiele rzeczy się zmieniło. Podkręciłam nieco styl, przetestowałam różne możliwości makijażu i pokochałam podkreślanie ust kolorem. Po licznych eksperymentach zrozumiałam, że mimo wszystko najlepiej czuję się jednak w blond włosach (natura najwyraźniej czasem się myli), wywróciłam do góry nogami swoją garderobę, pozostawiając w niej jedynie ulubione torebki i najnowsze ubrania. Oczywiście luz, który na wtedy powstał w mojej szafie w ekspresowym tempie zapełniłam tak, że w tej chwili wszystko znowu pęka w szwach. Nie ubolewam, przynajmniej potrafię namacalnie sprecyzować dlaczego nie smażę się póki co w jakimś hamaku pod palmą na egzotycznej wyspie ;) Poszerzyłam także swoją książkową biblioteczkę o pozycje dotyczące szyku, mody i stylu. Recenzje i relacje z nich na pewno będą się sukcesywnie pojawiać.

Przygotujcie się na ciekawe sesje w plenerze, dużo refleksji na temat życia, bo muszę troszkę ponadrabiać moje filozoficzne rozkminy, no i przede wszystkim nie przegapcie nowinek modowych i moich najnowszych stylizacji na różne okazje. Na razie w szybkim tempie nadrabiamy zaległe zdjęcia, które nie ujrzały światła dziennego na tej stronie. Dziś elegancki set, w którym główną rolę grają wąskie spodnie w czarno-białe pasy, jak również panieńska bluzka mojej Mamy i jej kolczyki, które nadają temu zestawieniu oryginalności. Do tego dwukolorowa kopertówka, wysokie obcasy, złoty kołnierzyk i zegarek. Jak Wam się podoba? 
Już niebawem ruszamy z zupełnymi nowościami. Stay tuned!


  Zostawiam Was ze zdjęciami :)


fot. Kasia PłotczykBLOUSE / bluzka  - Vintage
STRIPED PANTS / spodnie - H&M
HIGH HEELS / obcasy - Allegro
NEKLACE / naszyjnik - Mohito
WATCH / zegarek - River Island
CLUTCH BAG / kopertówka - Vintage
EARRINGS / kolczyki - Vintage


1 komentarz: